Zoals op de site al is te lezen geweest heeft het 1e elftal afgelopen zondag verloren van Schalkhaar, maar er kwamen deze laatste speeldag in februari en voordat er een ‘rustperiode’ van 2 weken aanbreekt, nog meer seniorenelftallen in actie. Het 2e elftal verloor op een zure wijze van Voorwaarts Twello 2 en moest in de laatste minuten de 3-2 incasseren. Vorden 3 behaalde een keurig gelijkspel (3-3) tegen SVBV 2 en sprokkelde er weer een puntje bij. De overige resultaten waren wisselvallig, maar beide koplopers in hun competitie, Vorden 4 en VR2, wonnen wel beide haar potje tegen resp. HMC’17 2 en DEO VR1, namelijk met 6-1 en 2-5.

Vorden 2 en 3

De beide selectie-elftallen kwamen beide in actie tijdens een uitwedstrijd. Vorden 2 moest naar Twello afreizen om het daar in de res. 1e klas KNVB op te nemen tegen Voorwaarts T. 2. In de heenwedstrijd werd aan het begin van het seizoen een punt gepakt en heel even leek het er afgelopen zondag op dat er wederom een 2-2 op het scorebord zou komen te staan. In de laaste 5 minuten van de wedstrijd kwamen de oranje-hemden toch nog weer op voorsprong en uiteindelijk verloor het team van Stijn Wentink dus alsnog met 3-2.

Het 3e elftal moest uit naar Barchem en trad aan tegen het 2e team van SVBV eveneens een ploeg uit het rechter-rijtje. Er werd maar liefst drie doelpunten gemaakt en dat is het voor het team van trainer Erik Oldenhave de tweede keer dit seizoen tegen Barchem dat er flink op los werd gescoord, want de eerste wedstrijd eindigde in 4-4. Jammer genoeg kon geen enkele keer de voorsprong in stand worden gehouden en uiteindelijk werd het dus 3-3.

Vorden 4, Vorden 5, Vorden 6, Vorden 7

Vorden 4, Vorden 5 wonnen beide hun wedstrijd tegen respectievelijk HMC’17 2 en Markelo 5 en vooral de overwinning van het 5e was opvallend te noemen, want in de heenwedstrijd werd tegen de nummer 3 van de competitie nog met 8-1 verloren. Vorden 5 komt met deze overwinning keurig in het linker-rijtje te staan, alleen hebben zij met 14 wedstrijden wel beduidend meer wedstrijden gespeeld dan de concurrentie. Vorden 4 blijft door de 6-1 overwinning koploper in haar klasse en staat na 14 wedstrijden 7 punten voor op concurrent FC Winterswijk 5.

Vorden 6 behaalde een 2-2 gelijkspel en blijft hierdoor precies in het midden van de ranglijst staan met 14 punten uit 12 wedstrijden. Vorden 7 verloor nipt met 2-1 van koploper vv Dieren 2 en kon net geen verrassing teweeg brengen in haar competitie.

Vorden VR1 en VR2

De dames van VR1 moesten aantreden tegen de gelijknamige club uit Saasveld, het naast zalencentrum Bruins gelegen Saasveldia VR1. De wedstrijd eindigde in 0-0 tegen deze bekende en altijd gelijkwaardige tegenstander en s’avonds blijken er nog twee ‘trainingspakken’ gesignaleerd te zijn in de plaatselijke disco, maar of de dames van Vorden hier ook gelijk hebben gespeeld is onbekend 🙂

Vorden VR2 voelt de druk van de koploper, maar is hier afgelopen zondag uitstekend mee om gegaan in Dijkhoek (Borculo) toen er met 2-5 gewonnen werd tegen DEO VR1. Na een 2-2 ruststand werd het verschil in de 2e helft keurig in cijfers uitgedrukt en werd er nogmaals 3x gescoord. Door het speciale opgestelde schema, deden er nu ook weer 2 meiden mee van de MO20-1 en ook deze twee junioren lieten wederom een prima indruk achter!

Vorden 8 kwam niet in actie, want zij spelen in een competitie van 10 clubs en hebben dus dit seizoen maar 18 wedstrijden op het programma staan. Zonder te spelen blijven zij wel bovenaan staan na 11 wedstrijden, maar hebben nog wel concurrentie van WVV 6 en Bentelo 8 met respectievelijk 24 uit 9 en 22 uit 9.